חיילי נצח יהודה הדליקו נר עם שר הביטחון והרמטכ"ל - עמותת נצח

חיילי נצח יהודה הדליקו נר עם שר הביטחון והרמטכ"ל

"המכבים של דורנו": שר הביטחון, הרמטכ"ל והקצינים הבכירים הדליקו נר ראשון בגדוד החרדי 'נצח יהודה'

כמחווה של הערכה וכאות אמון לחרדים המשרתים בצה״ל הגיעו הערב שר הביטחון, מר בני גנץ, והרמטכ״ל, רב-אלוף אביב כוכבי, להדלקת נר ראשון של חנוכה בגדוד נצח יהודה בסמוך ליישוב בית אל.

מדברי רב עמותת נצח יהודה ואחד ממקימי הגדוד, הרב דוד פוקס: ״גדוד נצח יהודה פועל בהצטיינות רבה והחיילים הם המכבים של ימינו, בשילוב העוצמה הקרבית והרוח המיוחדת השורה בגדוד. עם ישראל אומר לכם תודה על מסירות הנפש והנחישות״.

שר הביטחון והרמטכ״ל ציינו בדבריהם את ייחודיות גדוד נצח יהודה כגדוד מצטיין ואת הערכתם לחיילים החרדים המשרתים לעיתים אף במחיר של ניתוק מהבית. שר הביטחון ציין בדבריו את דברי הרב דוד פוקס מרבני עמותת נצח יהודה על כך שהחיילים של הגדוד הם המכבים של הדור הזה, ״השילוב של כוח ורוח הם מה שסייע לעם ישראל בכל הדורות להתמודד עם הקמים עלינו ולנצח״.

באירוע השתתפו כאמור שר הביטחון, מר בני גנץ, והרמטכ"ל, רב-אלוף אביב כוכבי, בנוסף לקחו חלק גם מפקד פיקוד המרכז, אלוף יהודה פוקס, מפקד הגיס הצפוני, אלוף סער צור, מפקד אוגדת איו"ש, תא"ל אבי בלוט, מח״ט כפיר ומח״ט בנימין, סמנכ״ל משרד הביטחון מר משה צין, ראש חטיבת גיוס במשרד הביטחון, מר אודי דרור, מנכ״ל עמותת 'נצח יהודה', מר יוסי לוי, נציגי המשפחות השכולות וחיילי ומפקדי הגדוד.

מפקדי הגדוד והמשפחות השכולות בחדר המורשת של הגדוד – לזכרון הנופלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *