סגן הרמטכ"ל מדליק נרות חנוכה עם רבני וחיילי נצח יהודה

"נעלה, נילחם ננצח": סגן הרמטכ"ל אייל זמיר הדליק נרות חנוכה עם נצח יהודה

סגן הרמטכ״ל בהדלקת נרות חנוכה עם גדוד נצח יהודה בחטמ״ר בנימין: "לפני הכל אתם גדוד קרבי, לוחם וערוך לכל משימה בכל גזרה".

קובי פינקלר – ערוץ 7 , א' בטבת תשפ"א 16/12/20 11:28

ממשיכים את ניצחון עמנו על אויבינו

צילום: דובר צה"ל

סגן הרמטכ״ל אלוף אייל זמיר הדליק נר שישי של חנוכה עם לוחמי גדוד נצח יהודה שנמצאים בתעסוקה מבצעית בחטמ״ר בנימין.

באירוע נכחו מפקד הגדוד סגן-אלוף מתי שבח, רבני עמותת נצח יהודה והמייסדים הרב יצחק בר חיים והרב דוד פוקס.

לפני הדלקת הנרות ערך סגן הרמטכ״ל שיח עם מפקדי הגדוד בו דנו על האתגרים בגזרה, הקשר של גדוד נצח יהודה לחטמ״ר ועל שיתוף הפעולה עם כוחות הביטחון.

צילום: עמותת נצח יהודה

״גדוד נצח יהודה, בחרתי להגיע היום לכאן ולהדליק ביחד אתכם נר שישי של חנוכה", אמר האלוף זמיר. "לגדוד אופי הייחודי לו אך לפני הכל אתם גדוד קרבי, לוחם וערוך לכל משימה בכל גזרה.

"מזה שלושה חודשים אתם מובילים את משימת ההגנה בחטמ״ר בנימין ופועלים לילות כימים על מנת להגן על חיי התושבים. עומדים אל מול האויבים כפי שעשה יהודה המכבי בדיוק בגזרה זו״, הוסיף סגן הרמטכ"ל.

מפקד גדוד נצח יהודה, סגן אלוף מתי שבח: ״הלוחמים שמגנים בגזרה ממשיכים את ניצחון עמינו על אויבנו. בחג החנוכה אנו חוגגים את הגבורה של ביצוע המעשה הנכון למרות האתגרים ולמרות הקשיים – את הגבורה של מתתיהו החשמונאי בדבקות בעקרונותיו אל מול הכובש היווני, את האמונה שישנו עוד פח שמן אחד שלא טימאו אותו ואת התקווה שהוא יספיק עד שיהיה עוד שמן זמין, ואכן כל פעם שבוצע המעשה הנכון התוצאה הרצויה הושגה.

"גם אתם לוחמי נצח יהודה עושים את המעשה הנכון. התוצאה הרצויה תגיע, והניצחון של המעשה הנכון על פני מה שטבעי. נעלה נילחם ננצח״, אמר המג"ד ללוחמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *