חיים (הנרי) אורלנסקי - עמותת נצח

חיים (הנרי) אורלנסקי

מר חיים (הנרי) אורלנסקי מכהן כגזבר בוועד המנהל של עמותת "נצח יהודה" והינו מייסדה של עמותת ידידי הנח"ל החרדי בארצות הברית.

מר אורלנסקי מפתח ומנהל נכסי נדל"ן ברחבי ארה"ב ובאיים הקריביים וכן משקיע בתחום הבריאות ובתעשיות אחרות בארה"ב, בקאריביים ובישראל.

מר אורלנסקי הוא המייסד והמנהל של קרן 'מנחת אשר', חבר בהנהלות של ארגונים רבים ומייסדם של מוסדות רבים ותוכניות מגוונות בקהילתו. בין היתר, הנרי הינו חבר במועצת המנהלים של בית הספר היסודי 'רוזנבאום' בניו ג'רזי ואחד מהמייסדים של תיכון 'מעיינות' לבנות בטינק, ניו ג'רזי.

חיים נמנה על מייסדיה של תוכנית בית המדרש בקהילת בני ישורון בעירו ומשמש גם כיו"ר מחלקת הפיתוח ומחלקת "תגלית" של ארגון ה-OU.

הוא ייסד את ארגון יחסי הציבור של חב"ד ופיתח את בית הכנסת ואת מקווה הטהרה של הקהילה. בנסוף, הוא המייסד והמפעיל של קרן 'PR4PR'  בפורטו ריקו המפעילה קייטנות לילדים נזקקים וחבר מועצת המנהלים של ידידי מכון לב  (JTC).

מר אורלנסקי הוא בוגר YU / Riets והוא יושב בחבר הנאמנים שלRiets .

הוא מתגורר עם אשתו מינדי בניו ג'רזי ומחלק את זמנו בין ביתו בטינק לזה שבירושלים תוך שהוא מקדיש את מיטב זמנו לפרויקטים עסקיים התנדבותיים עם דגש על הפצת תורה בעם ישראל.